LONG 4 LASHES/ serum do rzęs

By | 11:55 3 comments


Niestety nie jestem posiadaczką pięknych, długich, czarnych rzęs. Na szczęście mądrzy naukowcy znaleźli rozwiązanie na krótkie i łamliwe rzęsy.

Rok temu dostałam RapidLash i w cudowny sposób urosły mi rzęsy. Kupiłam kolejne opakowanie na ebay i niestety serum dziwnie zadziałało, rzęsy zaczęły wypadać i były krótsze. Możliwe, że kupiłam podróbkę kosmetyku. Rzęsy wróciły do stanu sprzed kuracji, a ja myślałam nad kupnem innego preparatu.

Widziałam wspaniałe efekty po RevitaLash, jednak preparat jest dość drogi. 
Ideałem cenowym okazał się kosmetyk firmy OCEANIC, obecnie można go kupić po promocji w Rossmanie, cena za 3ml wynosi niecałe 70 zł. 
Substancją stymulującą wzrost rzęs jest bimatoprost, który wykorzystuje się w leczeniu jaskry/ obniża ciśnienie śródgałkowe. Efektem ubocznym stosowania kropli na jaskrę jest porost rzęs.

Oprócz bimatoprostu, w skład serum wchodzi kwas hialuronowy, prowitamina B5, oraz alantoina, które dodatkowo pielęgnują rzęsy. 
Producent obiecuje, że po pełnej sześciomiesięcznej kuracji rzęsy staną się dłuższe, grubsze, wzmocnione, zwiększy się ich ilość i pogłębi naturalny kolor. 
Ile jest w tym prawdy- nie wiem, jednak będę sumiennie stosować serum każdego dnia. Liczę na pozytywne wyniki kuracji, o których Was poinformuję. 

Tymczasem!


3 komentarze : Leave Your Comments

  1. Stosowałam tą odżywkę przez miesiąc, po miesiącu nie widziałam żadnych efektów a na dodatek moje rzęsy wypadły i w jednym miejscu mam centymetrową dziurę.

    OdpowiedzUsuń
  2. Miałam podobny efekt ale po innym serum. Na razie nic się nie dzieje z moimi i mojej mamy rzęsami. Na razie wszystko idzie w dobrym kierunku :)

    OdpowiedzUsuń