RZĘSY JAK FIRANKI

By | 04:27 4 comments
serum do rzęsOdkąd moje "pędzone" serum rzęsy urosły i są bardziej widoczne, dostaje mnóstwo komplementów na ich temat. Mimo, że przez ostatnie 2 tygodnie tygodnie nieregularnie aplikowałam cudowny eliksir, a rzęsy zubożały na tym, to i tak słyszę miłe słowo w tym kierunku. Wczoraj praktykantka zapytała się, czy to są moje rzęsy. Oczywiście odpowiedziałam, że NIE i wytłumaczyłam czego używam. 
Zawsze miałam kompleks na punkcie moich krótkich rzęs, teraz tylko myślę o tym dlaczego nie chcą rosnąć mi bardziej, i jak by tu upolować serum po jak najniższej cenie :) Cudownym zbiegiem okoliczności Rossmann przecenił produkt na 66 zł, a ja ucieszona zakupiłam ostatnie opakowanie z półki. 

Oceanic wyprodukował świetny kosmetyk po bardzo rozsądnej cenie, który staje się mega popularny! Osoby, którym polecałam specyfik kupiły go i same polecają innym. Osobiście nie widzę żadnych negatywnych skutków stosowania serum, oczy mnie nie pieką, nie zmienił się kolor tęczówki, nie wystąpiły podrażnienia. Jestem zadowolona i mogę cieszyć się wspaniałą oprawą oczu. 

4 komentarze : Leave Your Comments

 1. Ja kupiłam tę odzywkę w superpharmie za niecałe 50zł, więc wyjątkowo bardziej się opłacało w SP ;)
  Jestem tak połowicznie zadowolona z tego produktu, coś tam się dzieje, ale nie miałam spektakularnych efektów :/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po 6 miesiącach widać pełne rezultaty, trzeba cierpliwie czekać. Ja niestety nie mam SP w okolicy, najbliższa to Warszawa albo Białystok... niestety.

   Usuń
 2. ja ostatnio kupiłam Revlash i jestem super zadowolona z niego. Po 2 tygodniach mam o wile dłuższe rzęsy

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie stosowałam tego cuda, muszę sprawdzić gdzie jest dostępne. Dziękuję za info :)

   Usuń