Zdjęcie do dowodu...

By | 11:37 2 comments
Witajcie!
Ostatnio mam masę spraw do załatwienia, jedną z nich był nowy dowód osobisty. Musiałam zrobić nowe zdjęcie, czego nienawidzę. Jeżeli zdjęcie wyjdzie źle, to zostanie tak na kilka lat...

Moje pierwsze zdjęcie było tragiczne, nikomu nie pokazywałam dowodu, no chyba jak musiałam :) Tym razem postanowiłam się postarać i szykowałam się ponad godzinę! Makabra, nie cierpię tego. Zawsze kiedy staram się zrobić śliczną fryzurę i idealny makijaż, wszystko wychodzi na odwrót! 
Włosy nakręciłam na termoloki, oczywiście rozprostowały się tylko po przyjściu do fotografa i nie widać na zdjęciu pięknych loków tylko proste ciemne druty. Makijaż stonowany, klasyczny, podkreśliłam linię rzęs i mocno je wytuszowałam. 


Chciałam założyć różową jedwabną koszulę, ale przypomniało mi się, że zdjęcie w dowodzie jest czarno białe... makijaż też będzie mało widoczny :P
Ach... nie wiem, czy tylko ja tak nie lubię robić zdjęć do jakichkolwiek dokumentów. Macie podobne odczucia? 
Oczywiście mimo wszelkich starań moich i fotografa uważam, że na zdjęciu wyglądam fatalnie. No cóż z małpy kanarka nie zrobisz :) 
Tymczasem! 

2 komentarze : Leave Your Comments

  1. Uwielbiam takie fale :) Niestety na moich włosach nie trzymają się zbyt długo :(

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Nie martw się, moje włosy też się szybko prostują. Ostatnio miałam robione loki za pomocą prostownicy i trzymały się całe dwa dni :)

      Usuń