AHA Forte Peeling

By | 08:13 2 comments
Witajcie!
Studiując kosmetologię odkryłam firmę Clarena i jej kosmetyki. Każda marka ma swoje "perełki", które mimo upływu lat mają ten sam skład i działanie. Jednym z takich produktów jest AHA Forte Peeling. Dokładnie nie pamiętam od kiedy go stosuję, ale przygoda z nim zaczęła się dawno :) Jak wcześniej wspomniałam działanie peelingu jest takie samo, mimo upływu lat. Kosmetyk ma dobrą formułę, która wywiera pozytywne działanie na skórze i nie trzeba tego zmieniać. 

Peeling idealnie nadaje się do cotygodniowego oczyszczania skóry z zanieczyszczeń, zrogowaciałego naskórka i nadmiaru sebum.
Po peelingu skóra jest dobrze rozpulchniona, więc stosuję dodatkowo peeling kawitacyjny aby usunąć głębsze zanieczyszczenia.
Po ostatnim użyciu na twarzy wyskoczyły mi dwie nowe krosty, które są głębokimi zanieczyszczeniami (tak właśnie działają kwasy owocowe). Pewnie zrobię sobie jeszcze powtórkę z rozrywki aby usunąć te dwa wypryski. 

Idealne oczyszczenie jest możliwe, ponieważ peeling zawiera kwasy owocowe oraz granulki jojoba. Peeling najlepiej nakładać pędzlem, cienką warstwę i pozostawić na 15 minut, po czym zwilżyć, przemasować i zmyć. Zmywanie twarzy ułatwia mi jednorazowa perforowana chusta kosmetyczna. Mogę stwierdzić, że kosmetyk spełnia dwie funkcje: peelinguje skórę za pomocą granulek oraz jest maseczką, idealnie odświeża i pobudza skórę do odnowy komórkowej. 
Peeling można kupić w gabinetach kosmetycznych i na internecie. Kosmetyk jest dostępny w przystępnej cenie (ok 38 zł), bardzo wydajny, starcza na bardzo długo i jest godny polecenia. 

Używaliście kosmetyków Clarena, jaką macie opinię na temat tej firmy i jej kosmetyków?
Tymczasem!
  

2 komentarze : Leave Your Comments

  1. Nigdy nie miałam ale dodaję do mojej wish listy!

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie stosowałam, ale po tej recenzji mam ochotę po niego sięgnąć :)

    OdpowiedzUsuń